KONST / Litografier / Färglitografi 12432104
nr 1243 2104
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Färglitografi, Vytautas Kasiulis (1918-1995), hus. Signerad, numrerad 18/100. Bladets mått: 37x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:04:11
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Lis Husberg (f. 1920)